sala
operacyjna
pokój
opatrunkowy
pomieszczenia
socjalne
poczekalnia
hol
recepcyjny
pokój dla
pacjentów
sala
pooperacyjna
nasz
obiekt
pokój
konsultacyjny

W celu zaspokojenia oczekiwań pacjentów, zdecydowanych skorzystać z porad i zabiegów operacyjnych prowadzonych przez lekarzy specjalistów w komfortowych warunkach i na poziomie standardów Unii Europejskiej powstało w Częstochowie nowoczesne Centrum Medyczne.

Centrum medyczne mieści się w budynku o powierzchni 500m2. Budynek został zaprojektowany przez architekta w sposób funkcjonalny, z wygodnym i bezpiecznym parkingiem, podjazdem i placem przedwejściowym. Obiekt został zaprojektowany bez barier architektonicznych, zapewniając pełną dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Autor projektu zadbał o przestronny układ sali operacyjnej,pokoju pooperacyjnego, gabinetów lekarskich, holu recepcyjnego poczekalni i zaplecza gospodarczego. Całość dopełniają komfortowe pokoje dla pacjentów, każdy z łazienką, tv i sat. Wyposażenie wnętrza i kolorystyka harmonizują ze sobą stwarzając przyjazne wrażenie dla pacjentów i personelu. Ciąg pomieszczeń, śluzy sanitarne dla personelu i pacjentów oraz dbałość o izolowanie pomieszczeń mających różne przeznaczenie. Zyskały pełną akceptacje służb sanitarnych, administracji i NFZ, jako obiektu o charakterze wielospecjalistycznego.

Ośrodek został wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny operacyjny i anestezjologiczny, w tym sprzęt endoskopowy. Zestawy do mikrochirurgii, nowoczesny aparat do znieczulenia z pełnym monitorowaniem parametrów życiowych, respirator, defibrylator i inne. Zabiegi wykonywane są u pacjentów bez ograniczeń co do wieku. Dzieci mogą pozostawać po zabiegu w obecności rodziców. Zespół medyczny dba o niezbędne warunki bezpieczeństwa w oparciu o nowoczesne techniki medyczne.

Zapewniamy naszym pacjentom anonimowość i dyskrecję. Oferujemy fachową, rzeczową a także nie pobawioną ciepła i zrozumienia konsultację oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta. Po zabiegach pacjenci pozostają pod opieką doświadczonej i troskliwej pielęgniarki oraz mają stały kontakt z lekarzem.

Personel pracujący w centrum medycznym to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści ze Śląska, Częstochowy oraz Krakowa.