Centrum Medyczne Suliga - chirurgia plastyczna

Chirurgia onkologiczna

Chirurgia onkologiczna zajmuje się leczeniem chirurgicznym chorób nowotworowych, a chirurg onkolog to specjalista posiadający zarówno umiejętności chirurgiczne, jak i dogłębną wiedzę dotyczącą leczenia onkologicznego. Musi być obeznany z profilaktyką, diagnostyką oraz rehabilitacją. Chirurgia onkologiczna jest uważana za najskuteczniejszą metodę walki z nowotworami.

Chirurgia nowotworowa zajmuje się usuwaniem nowotworów, które ma prowadzić do wyleczenia pacjenta lub złagodzenia przebiegu choroby. W trakcie leczenia bardzo istotna jest wczesna i właściwa diagnostyka pozwalająca na szybkie wdrożenie odpowiedniej terapii. Taka diagnostyka oparta może być na badaniu ultrasonograficznym, tomograficznym lub za pomocą biopsji. Szybkie usunięcie zmian nowotworowych może mieć ogromne znaczenie w przebiegu skutecznego leczenie choroby nowotworowej.

Jakie operacje oferujemy naszym pacjentom?

W CM Suliga pracują chirurdzy onkolodzy z bogatym doświadczeniem i wieloletnią praktyką. Podejmują się oni operacji onkologicznych, najczęściej usuwania guzków piersi, przeprowadzenia operacji tarczycy oraz chirurgicznego leczenia nowotworów skóry. Operacje wykonywane są po wnikliwych konsultacjach i niezbędnych badaniach.

Zapraszamy pacjentów do nowocześnie wyposażonego Centrum Medycznego Suliga w Częstochowie i zapewniamy skuteczne leczenie w miłej i przyjaznej atmosferze.