Centrum Medyczne Suliga - chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach o charakterze małoinwazyjnym. Są to jednak interwencje bardziej zaawansowane, mocniej ingerujące w głębsze partie skóry i tkanki podskórnej niż powierzchowne działania kosmetyczne czy kosmetologiczne. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu szpitalnego i są wykonywane ambulatoryjnie, Pacjent najczęściej tego samego dnia wraca do codziennych zajęć.

Głównym zadaniem zabiegów medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia pacjentów. Oferowane przez nas usługi pozwalają usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co z pewnością przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu wpływającą bezpośrednio się na większą pewność siebie i zwiększenie poczucia zadowolenia z życia. Naszym specjalistom pomaga szeroka wiedza i doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie.

Dewizą naszej Kliniki jest dbałość o przywrócenie pięknego, a przede wszystkim naturalnego wyglądu. Odtwarzamy to, co skóra utraciła z wiekiem lub korygujemy niedoskonałości, w taki sposób aby przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię. Stosowane w naszej Klinice preparaty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, gwarantujemy najwyższą ich jakość. W ofercie posiadamy liczne zabiegi na twarz i szyję, dysponujemy ponadto szeroką gamą zabiegów na ciało, które pozwolą Państwu cieszyć się piękną sylwetką oraz dobrą kondycją skóry w każdym obszarze.

Przed każdym zabiegiem zapraszamy na konsultację, podczas której lekarz dobiera indywidualny program terapeutyczny, niezbędny do uzyskania możliwie najlepszych efektów.